ثبت نام دوره دوم سال ۹۷ شروع و تا ۳۰ آذرماه ادامه دارد  

مبنای هر انجمن متشکل از اعضا است و انجمن زمانی دایر است که بر طبق موازین اساسنامه خود دارای عضو فعال باشد. انجمن عکاسان ایران بر اساس اهداف و ماده ۶ اساسنامه خود شرایط پذیرش متقاضیان عضویت را به شرح ذیل اعلام می دارد. قابل ذکر است که انجمن در دو دوره ۱۵ خرداد ماه و ۱۵ آذر ماه هر سال بر اساس آیین نامه داخلی کمیته عضویت و احراز شرایط متقاضی تعداد محدودی عضو می پذیرد.

شرایط عضویت:

  1. تکمیل فرم درخواست عضویت انجمن عکاسان ایران و تقاضای رسمی برای عضویت
  2. ارسال حداقل ۲۰ عکس و حداکثر ۳۰ عکس از آثار خود در سایت انجمن (تا پایان مهلت ثبت نام امکان ویرایش آثار ارسالی وجود دارد)
  3. عکس‫های ارسالی می‫بایست نشان دهنده‫ی فضا و کیفیت کاری و نگرش عکاس باشد‬‬‬
  4. از جمع کلی آثار ارسالی حداقل نصف عکس‫ها به صورت مجموعه و یا گرایش تخصصی عکاس باشد‬
  5.  از ارسال صرفاً یک پروژه و یا یک گرایش کاری خودداری شود و حداقل از تک عکس‫های گرایش‫های دیگر نیز ارسال شود. (از کل ۳۰ اثر حداقل ۱۰ عکس از موضوعات متفرقه دیگر باشد)‬‬
  6. مدارک ارسالی مربوط به سوابق و جوایز حتماً با ذکر شواهد مکتوب و تصویری همراه باشد. در صورت اثبات موارد تخلف و اعلام اطلاعات و مدارک مجعول، کمیته عضویت مجاز به عدم پذیرش متقاضی می باشد.
  7. مدارک متقاضیان پس از بررسی کمیته و تأیید کمیته بعنوان پذیرفته شده در دبیرخانه انجمن با حفظ کپی رایت نگهداری و الباقی مدارک پذیرفته نشده معدوم می‫گردد.‬
  8.  متقاضیان می‫بایست مبلغ ۲۰۰/۰۰۰ ريال را در همین سایت برای بررسی پرونده به حساب اعلام شده پرداخت نمایند. بدیهی است این مبلغ مسترد نخواهد شد.‬
  9. پذیرفته شدگان می بایست فرم منشور اخلاقی انجمن عکاسان ایران را امضا نمایند و پس از آن مراحل صدور کارت و گواهی عضویت پیگیری خواهد شد.
  10. پذیرفته شدگان از مزایای کارت انجمن عکاسان ایران، گواهی عضویت انجمن، عضویت در صندوق اعتباری هنر، بیمه تکمیلی، معرفی نامه‫ برای مراجع قانونی و سفارتخانه‫ها، مشاوره و همکاری دایره حقوقی انجمن، امکان برگزاری نمایشگاه و مشارکت در برنامه‫های گوناگون انجمن عکاسان ایران بهره‫مند می‫باشند.‬‬‬‬‬

توجه ۱: اعلام نتایج متقاضیان یکماه پس از پایان ثبت نام هر دوره است.

توجه ۲: لطفاً مواردی را كه با علامت * مشخص شده است را حتماً تكميل نماييد. پس از تكميل و زدن كليد "ادامه" در انتهای صفحه، درصورت عدم اشكال در اطلاعات ورودی، اطلاعات شما در سيستم ثبت مي‌گردد (لطفاً از تكرار ثبت‌نام خودداری نماييد).

توجه ۳: لطفاً قبل از اقدام به ثبت نام کلیه مدارک و آثار ارسالی خود را آماده نمایید. توجه شود که حجم فایل هر اثر نباید از 2MB تجاوز نماید. همچنین فایل آثار بی کیفیت و دارای حجم پایین مردود شناخته می شود.

مشخصات فردی
نام   *
نام خانوادگی   *
نام (انگلیسی)   *  (برابر با گذرنامه)
نام خانوادگی (انگلیسی)   *  (برابر با گذرنامه)
نام پدر  *
کد ملی  
شماره شناسنامه  
تاریخ تولد // *     
محل تولد   *
جنسیت
*
میزان تحصیلات  *
رشته تحصیلی  *
درجه هنری  (در صورت دارا بودن)
نشانی
تلفن همراه  *
تلفن تماس    *
استان  *
شهرستان *
كد پستی (10 رقمی)  *  
آدرس پستی  *
پست الكترونیكی  *
سایت اینترنتی  (در صورت دارا بودن)
مدارک پرسنلی
فایل عكس پرسنلی  *
فایل تصویر کارت ملی  *
فایل تصویر شناسنامه  *
فایل مدرک تحصیلی  *
توجه: فایل عكس و مدارک ارسالی می‌بایست در قالب JPG و با مود RGB و حداكثر حجم فایل نباید از 800KB تجاوز نماید.
گرایش های شما در عکاسی:

لطفاً عبارتی را كه در تصویر زیر مشاهده می‌كند وارد نمایید: