گالری گردی عکاسی ( جمعه 96/2/29)

«بیداری، تمامِ سهم من از تو» در گالری دنا

نمایشگاه گروهی عکس «بیداری، تمامِ سهم من از تو» از روز جمعه ۲۹ اردیبهشت ماه ۹۶ در گالری دنا گشایش می‌یابد.

حمید جانی پور گردآورنده‌ی این نمایشگاه است که در آن عکس‌هایی از شهرزاد اکبری، مریم حسن پور، سوده جبلی، محدثه جودکی، فاطمه زارع، هومان صیرفی، نرگس صیدی، محمد کسایی فرد و محیا نظری ارائه می شود.

گشایش: جمعه ۲۹ اردیبهشت‌ماه - ساعت ۱۶
بازدید از این نمایشگاه تا روز جمعه ۱۲ خرداد‌ماه ۹۶ از ساعت ۱۶ تا ۲۰ ادامه دارد.
گالری روزهای شنبه تعطیل است.
گالری دنا: تهران، خیابان طالقانی، خیابان سپهبد قرنی، کوچه سوسن، پلاک ۴ 

 

نمایشگاه و رونمائی کتاب کاوه کاظمی با عنوان "انقلابیون- دهه ی نخستین "

کتاب انقلابیون ده سال متلاطم از تاریخ معاصر ایران را در بر می گیرد.بازگشت کاوه کاظمی پس از تکمیل تحصیلات در رشته عکاسی در مهرماه 1357 با شروع انقلاب مصادف میشود و او خود را در سیل خروشان مردمی که خواستار سقوط رژیم شاهنشاهی بودند، می یابد. مجموعه عکس های انتخاب شده برای این کتاب و نمایشگاه، بخشی از آرشیو بزرگی از عکس های سیاه و سفید هستند که مهم ترین وقایع یک دهه سخت از تاریخ کشورمان را به تصویر می کشند

پروژه های آران 
خیابان نوفل لوشاتو کوچه لولاگر پلاک 5
روز افتتاحیه 4-8
بازدید روزهای عادی همه روزه به جز روزهای شنبه. بین ساعات 1-7 

 

نمایشگاه عکس «طبیعت گیلان» در رشت

 نمایشگاه عکس « طبیعت گیلان » با نمایش عکس‌هایی از نورعلی رفاهی تا روز پنجشنبه ۲۸ اردیبهشت‌ماه ۹۶ در نگارخانه مارلیک مجتمع فرهنگی و هنری خاتم الانبیاء (ص) رشت برگزار می‌شود.

این نمایشگاه شامل ۲۸ عکس در ابعاد ۶۰×۹۰ سانتیمتر به صورت سیاه سفید و رنگی با محوریت طبیعت گیلان در تمامی فصول و از مناظر و زندگی روزمره افراد در ارتفاعات و ییلاقات و نوع سبک زندگیشان، آداب و رسوم و نوع پوشش آنها به نمایش در آمده است.

علاقمندان برای بازدید از این نمایشگاه می توانند همه روزه تا پایان ۲۸ اردیبهشت ماه از ساعت ۹ تا ۱۲ و ۱۶ تا ۲۰ به گالری مارلیک به نشانی رشت، ابتدای خیابان سعدی ، مجتمع خاتم الانبیا (ص) مراجعه کنند.

گفتنی است آئین اختتامیه این نمایشگاه ساعت ۱۹ عصر پنج شنبه ۲۸ اردیبهشت برگزار خواهد شد.

 

نخستین نمایشگاه گروهی عکس «انجمن کوردفوتو»

نخستین نمایشگاه گروهی عکس «انجمن کوردفوتو» از روز شنبه ۲۳ اردیبهشت ۹۶، ساعت ۱۶ در سنندج برگزار می‌شود.

در این نمایشگاه ۲۸ عکس به انتخاب ئاریز قادری؛ موسس انجمن کوردفوتو به نمایش گذاشته می‌شود.

 یوسف باقری، ساجد حق‌شناس، محمد حیدریان، پرویز رستمی، دیاکو رهبری، بهار ریسمانی، سامان زاهدی، فرهاد سنندجی، پژمان شجاعی، شهریار صدیقی، شهین عباسی، شاخه‌وان عثمانی، صادق عزیزی، فاروق قادری‌آذر، جمیل قادرمرزی، جوانرو قادریان، شیکو کانی‌سانانی، کیمیا کمانگر، فوزیه کردستانی، مسلم گودرزی، فرزین محمدزاده، سوما مردوخی، ژینا نادری، شهاب ناصری، بهزاد نعمتی، محسن یعقوبی از هنرمندان حاضر در این نمایشگاه هستند.

 بازدید از این نمایشگاه تا روز یکشنبه ۳۱ اردیبهشت‌ماه ۹۶ در گالری سوره سینما بهمن به نشانی سنندج، میدان آزادی، ابتدای خیابان فردوسی ادامه دارد.

 

روابط عمومی انجمن عکاسان ایران 

واژه های کلیدی:  گالری گردی ،‌عکاسی، جمعه
تاریخ خبر: 1396/02/28